Witamy w

CONTINUUM Poznań

Home / OFERTY SPECJALNE

Nasz escape room jest idealnym miejscem, gdzie Wasza firma może zorganizować wyjścia integracyjne dla swoich pracowników. To właśnie dla Was mamy przygotowaną specjalną ofertę w okazyjnej cenie i z dodatkowymi atrakcjami! Aby uzyskać więcej informacji – zadzwoń lub napisz maila na adres biuro@continuumpoznan.pl


Obchodzisz urodziny i nie wiesz gdzie zabrać swoich najbliższych aby był to niezapomniany dzień nie tylko dla Ciebie? A może ktoś z twoich znajomych lub rodziny będzie niedługo solenizantem i nie wiesz jaki prezent mu sprawić? Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że wszyscy będą rozmawiać o tym szczególnym dniu na długo po nim!


Nasze gratulacje! Niedługo zostaniesz żoną / mężem! Wiemy, że wyprawianie wesela to nie lada wyczyn, więc co powiesz na chwilę zapomnienia w tym wszechogarniającym stresie i spędzenie ostatniej nocy przed ślubem w naszym Domu Morderstw? Zapewniamy Cię, że u nas zdanie „I nie opuszczę Cię aż do śmierci” nabiera nowego znaczenia a węzeł małżeński jest potraktowany tu bardzo dosłownie… Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość aby uzyskać więcej informacji!